Zostań partnerem

Korzystając ze wzoru szukania, czy łowienia ludzi, jaki pozostawił nam Jezus i korzystając z możliwości docierania do ludzi, szczególnie młodych, jaki mamy obecnie przez internet, są to nieograniczone możliwości ewangelizacji polskiej młodej generacji.

 

W tej bardzo długiej, ponad tysiąc-letniej historii Polski nie było nigdy większej szansy i większych możliwości niż teraz.

 

Wizja jest wielka, plan jest wielki, potrzebna jest do tego armia ludzi, Chrześcijan Polaków mieszkających w Polsce i gdziekolwiek w świecie. Plan jest wielki, ale i nasz Pan Jezus jest Wielki i dlatego że jest Wielki ma On upodobanie w wielkich dziełach. Często w wielkich dziełach małych ludzi.

 

Szukamy małych ludzi o wielkim sercu. Szukamy ludzi, którzy wierzą/widzą że Pan jest Wielki i że ma On upodobanie w wielkich dziełach. Szukamy Chrześcijan, którzy widzą jak dużo Polaków ginie na zawsze i nie jest im to obojętne. Widzą, że Polacy giną bo nie poznali i nie przyjęli daru Bożego zbawienia z łaski w Jezusie Chrystusie.

 

Szukamy Chrześcijan, którzy głęboko w sercu noszą pragnienie, aby powiedzieć innym jak Wielki jest Pan Jezus i jak wielkie dzieła może On uczynić w ich życiu i z ich życiem. Jednocześnie szukamy braci/sióstr w Chrystusie, którzy z różnych powodów nie mogli dotąd spełnić swoich głębokich pragnień na polu ewangelizacji i teraz widzą/zobaczą że jest to dla nich niepowtarzalna możliwość spotykania setek, czy tysięcy Polaków przez internet.

 

Jeśli uznasz że jesteś odpowiednią osobą, jeżeli wyrazisz swoje -tak, odpisz. Zobacz siebie, że jesteś osobą bardzo ważną i bardzo potrzebną w tej wielkiej misji obecnego wieku. Żyjąc na świecie w jakiejkolwiek innej przestrzeni czasowej, nigdy nie mielibyśmy lepszych warunków aby spotkać tak wielu milionów Polaków jak mamy obecnie, skorzystaj i Ty z tego.

 

Coś dobrego zdarzy się w Twoim życiu, Jezus Chrystus już za to zapłacił!

Drukuj E-mail

Miliony ludzi nadal szuka autentycznej, niezawodnej miłości.

Gdy chcesz powiększyć, pomniejszyć napisy, użyj (A+ lub A-) na górze, lub trzymając Ctrl, naciskaj (+ lub -) na górze swojej klawiatury

Miliony ludzi nadal szuka autentycznej, niezawodnej miłości. Mijają długie lata i nie znajdują jej. Jedną z tych szukających prawdziwej miłości była znana aktorka Elizabeth Taylor. Była bardzo bogata, piękna, miała ośmiu mężów i mimo to nie doświadczyła miłości, której poszukiwała.     Czy wiesz dlaczego? 

Czytając dalej, słuchając, na pewno znajdziesz odpowiedź. A wtedy nie popełnisz bolesnych błędów, które popełnili inni w swoich poszukiwaniach. Bo czym jest miłość? Tu zobacz! A Twoje zdrowie. Codziennie ktoś, gdzieś jest uzdrowiony - jak, dlaczego? Czytaj dalej ...!