Na zdrowie

Być może ktoś w twojej rodzinie, lub bliskich znajomych jest chory. Lekarze powiedzieli - musisz umrzeć, albo musisz w takim stanie żyć do końca twoich dni. Czy na pewno musisz? Jedno jest pewne, wolą Bożą jest abyś była, był zdrowy. Posłuchaj, poczytaj i zobacz jak inni doświadczyli dobroci Bożej. 

 

Uzdrowienie należy do nas 

Jeżeli temat zainteresuje cię i chcesz poznać odpowiedzi na ważne pytania i poznać szczegóły, zamówisz książkę "Uzdrowienie należy do nas."  www.szaron.pl

Zanim podejmiesz decyzję czy zamówić książkę, posłuchaj krótkiego reportażu, poniżej.

 

 


Posłuchaj, poczytaj i zobacz jak inni doświadczyli dobroci Bożej. Tu zobacz!

www.wiaraiwolnosc.wixsite.com/wiaraiwolnosc/lista-swiadectw/

Drukuj E-mail

Miliony ludzi nadal szuka autentycznej, niezawodnej miłości.

Gdy chcesz powiększyć, pomniejszyć napisy, użyj (A+ lub A-) na górze, lub trzymając Ctrl, naciskaj (+ lub -) na górze swojej klawiatury

Miliony ludzi nadal szuka autentycznej, niezawodnej miłości. Mijają długie lata i nie znajdują jej. Jedną z tych szukających prawdziwej miłości była znana aktorka Elizabeth Taylor. Była bardzo bogata, piękna, miała ośmiu mężów i mimo to nie doświadczyła miłości, której poszukiwała.     Czy wiesz dlaczego? 

Czytając dalej, słuchając, na pewno znajdziesz odpowiedź. A wtedy nie popełnisz bolesnych błędów, które popełnili inni w swoich poszukiwaniach. Bo czym jest miłość? Tu zobacz! A Twoje zdrowie. Codziennie ktoś, gdzieś jest uzdrowiony - jak, dlaczego? Czytaj dalej ...!