Dzisiaj pytanie, dzisiaj odpowiedź

Ew. Mat. 22:2-5

Królestwo niebieskie podobne jest do króla, który wyprawił ucztę weselną swemu synowi. Posłał więc swoje sługi, żeby zaproszonych zwołali na ucztę, lecz ci nie chcieli przyjść. Posłał jeszcze raz inne sługi z poleceniem: Powiedzcie zaproszonym: Oto przygotowałem moją ucztę: woły i tuczne zwierzęta pobite i wszystko jest gotowe. Przyjdźcie na ucztę! Lecz oni zlekceważyli to i poszli: jeden na swoje pole, drugi do swego kupiectwa,

 

Pytanie: Ludzie na ziemi teraz żenią się i wychodzą za mąż, a jaki ślub i wesele będzie po zmartwychwstaniu?

 

Ks. Objaw. 19:6-7

I usłyszałem jakby głos wielkiego tłumu i jakby głos mnogich wód, i jakby głos potężnych gromów, które mówiły: Alleluja, bo zakrólował Pan Bóg nasz, Wszechmogący. Weselmy się i radujmy, i dajmy Mu chwałę, bo nadeszły Gody Baranka, a Jego Małżonka się przystroiła,

 

Prawdopodobnie niektórzy z nas są rozczarowani gdy czytają, że po śmierci ludzie „nie będą się ani żenić, ani nie będą za mąż wychodzić,” Jednak, jak czytamy będzie ślub. Ślub Jezusa Chrystusa z oblubienicą, lub inaczej, ślub Jezusa Chrystusa z panną młodą.

 

 

Czy ludzie religijni będą małżonką Jezusa Chrystusa? Aby to lepiej zrozumieć, zobaczmy przykład z sytuacji życiowej. Dwoje ludzi, dziewczyna i chłopak postanowili wziąć ślub ze sobą. Odbył się ślub, było wesele. Po weselu małżonek mówi do swojej żony: „jedziemy do naszego mieszkania”. Małżonka mówi - „nie, jedź ty sam, ja pozostanę tu gdzie jestem. Kiedykolwiek, gdy będziesz chciał, będziemy się spotykać, na przykład w niedzielę, ale ja nie będę mieszkać z tobą, ja pozostanę tu gdzie jestem”. Czy byłoby to normalne?

A jednak w relacji z Jezusem Chrystusem tak ludzie robią. Mówią, że należą do Jezusa, ale na zasadach - ty jesteś tam a ja jestem tu i od czasu do czasu możemy się spotkać, na przykład w niedzielę. Czy jest to dobre? Czy jest to normalne?

 

Jezus Chrystus odszedł od Ojca, przyszedł na ziemię, aby szukać i znaleźć pannę młodą, a jednocześnie małżonkę dla siebie. Następnie odszedł, aby przygotować miejsce, jak czytamy, ale powróci po oblubienicę, czyli po pannę młodą, a wtedy będzie ślub i wtedy będzie wesele.

Będzie to niezwykły ślub i niezwykłe wesele, bo panna młoda i małżonka będzie nie jedną osobą, ale dużą ilością osób. Będą to osoby, które pokochały Jezusa Chrystusa, tak kobiety jak i mężczyźni. Będą to osoby, które zapragnęły, aby należeć do Jezusa Chrystusa.

 

 

Czytaj codziennie Pismo Święte. Poznaj dokładnie naukę Bożą, poznaj żywego Boga. Bo jest nauka religii i nauka Boża zbawienia darmo z łaski przez zasługi Jezusa Chrystusa. Wtedy nikt z ludzi nie oszuka cię, nie wprowadzi w błąd. Pamiętaj, chodzi o wielką stawkę, bo chodzi o twoje życie. Teraz i w wieczności.

Drukuj E-mail

Jeżeli Duch Boży przekonuje cię że dzisiaj jest ten dzień aby swoją osobę, Twoje dzisiaj, Twoje jutro i Twoją wieczność oddać w dobre ręce Jezusa Chrystusa, nie odkładaj, uczyń to teraz. Dzień dzisiejszy należy do Ciebie. Jutro nie należy do Ciebie, bo nie wiesz co będzie jutro. Uczyń to dzisiaj, uczyń to teraz.


Gdy to uczynisz, napisz do nas, abyśmy mieli wielki przywilej cieszyć się razem z Tobą. Napisane jest, że aniołowie cieszą się, gdy człowiek czyni ten tak ważny krok. Pragniemy cieszyć się z aniołami i razem z Tobą. Klik: Twoje jutro jest dzisiaj  lub skopiuj i wklej link jak niżej na biały pasek w górnej części Twojej przeglądarki i naciśnij klawisz Enter

www.wiaraiwolnosc.pl/czytelnia/czy-wiesz-na-pewno


Jeżeli uczyniłeś, uczyniłaś ten najważniejszy krok swojego życia, na pewno powstanie pytanie - co dalej? Tak, każdy w takiej sytuacji ma pytania, czasem dużo pytań. Mijają lata i nowo-narodzeni błądzą, tracąc swoje cenne dnie i lata. Jednym z najlepszych opracowań w odpowiedzi na tak ważne pytania na temat duchowego rozwoju i życia pełnego błogosławieństw jest książka na temat duchowego rozwoju. Możesz zamówić tę książkę - napisz, dostaniesz informacje jak otrzymać NAJLEPSZY przewodnik w tym temacie ...

Miliony ludzi nadal szuka autentycznej, niezawodnej miłości.

Gdy chcesz powiększyć, pomniejszyć napisy, użyj (A+ lub A-) na górze, lub trzymając Ctrl, naciskaj (+ lub -) na górze swojej klawiatury

Miliony ludzi nadal szuka autentycznej, niezawodnej miłości. Mijają długie lata i nie znajdują jej. Jedną z tych szukających prawdziwej miłości była znana aktorka Elizabeth Taylor. Była bardzo bogata, piękna, miała ośmiu mężów i mimo to nie doświadczyła miłości, której poszukiwała.     Czy wiesz dlaczego? 

Czytając dalej, słuchając, na pewno znajdziesz odpowiedź. A wtedy nie popełnisz bolesnych błędów, które popełnili inni w swoich poszukiwaniach. Bo czym jest miłość? Tu zobacz! A Twoje zdrowie. Codziennie ktoś, gdzieś jest uzdrowiony - jak, dlaczego? Czytaj dalej ...!