Wolność jest bezcenna,  ale nie bez ceny.  

               Ktoś za to zapłacił !                

    Słuchając audycji utwierdzisz się na pewno kto za Twoją wolność zapłacił.

 

Od ponad 20-tu lat Polacy w Chicago i na przedmieściach słuchają audycji Wiara i Wolność. Nieraz rozmawiając przez telefon słuchacze mówią, że w każdą niedzielę czekają na następną, kolejną audycję. Poniżej prezentujemy długą listę audycji. Nie musisz czekać aby słuchać kolejnej audycji, tu masz możliwość słuchania kiedykolwiek. Prezentowana tu Ewangelia Jana została opracowana przez Głos Ewangelii w Warszawie. Dziękujemy i zapraszamy znów.

 

 

 

 

 

  Ewa Mariusz Smorczewski

         Dziękujemy Panu i Bogu

         za Mariusza i Ewę Smorczewski,

         za ich dobrowolną pomoc

         w opisywaniu audycji radiowych

         i świadectw.

 

        

Audycje dla Ciebie

Ktoś, kiedyś powiedział: „100 lat temu człowiek z kłopotami podążał do księdza, 30 lat temu do psychoanalityka, dzisiaj idzie do wróżki. A gdzie pójdzie za 50 lat?”

Każdy człowiek to niezwykła historia na ziemi. Czasem historia złożona, albo też bardzo skomplikowana. Poniżej możesz wybrać audycje radiowe według tematów i dramatów autentycznych świadectw, autentycznych ludzi. Przeważająca większość tych ludzkich dramatów kończy się dobrze. Posłuchaj, oceń – jak i dlaczego. Świadectwa te są dla nas nagrane przez Głos Ewangelii w Warszawie.

 Miliony ludzi nadal szuka autentycznej, niezawodnej miłości.

Gdy chcesz powiększyć, pomniejszyć napisy, użyj (A+ lub A-) na górze, lub trzymając Ctrl, naciskaj (+ lub -) na górze swojej klawiatury

 

       Miliony ludzi nadal szuka autentycznej, niezawodnej miłości. Mijają długie lata i nie znajdują jej. Jedną z tych szukających prawdziwej miłości była znana aktorka Elizabeth Taylor. Była bardzo bogata, piękna, miała ośmiu mężów i mimo to nie doświadczyła miłości, której poszukiwała.     Czy wiesz dlaczego? 


Czytając dalej, słuchając, na pewno znajdziesz odpowiedź. A wtedy nie popełnisz bolesnych błędów, które popełnili inni w swoich poszukiwaniach. Bo czym jest miłość? Tu zobacz

A Twoje zdrowie. Codziennie ktoś, gdzieś jest uzdrowiony - jak, dlaczego? Czytaj dalej ...!