Każdy przewodnik duchowy, pastor, lider pragnie, aby ludzie przychodzili do Chrystusa w wierze, w zaufaniu i aby wydawali świadectwo nowego narodzenia. Gdy jesteś jednym z takich liderów, szukasz ludzi, którzy będą wypełniać wezwanie Jezusa, Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię wszelkiemu stworzeniu! Kto uwierzy i przyjmie chrzest, będzie zbawiony; a kto nie uwierzy, będzie potępiony. (Ew. Marka 16:15)

 

Gdy jesteś jednym z takich liderów, szukasz ludzi, którzy wypełniając wezwanie Jezusa, zanim pójdą na cały świat, pójdą w okolice Twojego miasta, wsi, osiedla. Jednak nie znajdujesz chętnych. Widzisz osoby spędzające dużo godzin przy telefonach, czy komputerach i zastanawiasz się, dlaczego. Zamiast ubolewać nad tym, wykorzystaj tę niepowtarzalną okazję i te nawyki, szczególnie młodych, którzy tak dużo czasu spędzają przed małym, czy większym ekranem. Jak to zrobić?


Zobacz, to tak jakbyśmy wyszli idąc od domu do domu, od klubu do klubu, od karczmy do karczmy w Polsce i szukali tych, którzy się źle mają. Można iść na nogach, można jechać samochodem, tutaj naszym środkiem lokomocji jest internet.


Zobacz, sprawdź tę stronę internetową i wykorzystaj potencjał, jaki masz w swojej grupie, Kościele, wśród tych dookoła.
Przykład. Kiedyś wszedłem na jedno z forum w Polsce, gdzie kobiety, które w przeszłości były molestowane seksualnie, próbowały radzić sobie jak przeżyć jeszcze jeden dzień w koszmarze i dramacie swojej przeszłości. Napisałem, opisałem im że Jezus jest dla nich ratunkiem. Było zainteresowanie. Po dwóch moich listach zostałem zablokowany przez administratora forum. Gdybym miał gotowe narzędzia internetowe, miałbym możliwość pomóc niektórym z tych kobiet. Strona Wiara i Wolność nie była jeszcze gotowa do zaproponowania, teraz już jest.


Pomyślisz może - jak strona Wiara i Wolność pomoże mi w ewangelizacji w moim mieście, w mojej okolicy? Bardzo podobnie jak w ewangelizacji w całej Polsce. Większość ludzi, szczególnie młodych ma dostęp do internetu. Ludzie w Twojej grupie mają kontakt internetowy, lub mogą mieć również z ludźmi w Waszej okolicy. Są ludzie, którzy toną w alkoholu, narkotykach, są młodzi z rozbitych rodzin. Gdy posłuchają setki świadectw prezentowanych w audycjach Wiara i Wolność, czy też na stronicy "Wyzwolony, uwolniony, wolny" nie mogą pozostać obojętni.


Poniżej fragment artykułu ze strony internetowej: Dawno temu Harnack napisał w swojej rozprawie pt. Misja i rozwój chrześcijaństwa: Misja chrześcijaństwa w rzeczywistości dokonywała się przez nieformalnych misjonarzy".
I miał rację. Miał całkowitą rację! W Dz. Ap. 8:1 - wszyscy, z wyjątkiem apostołów, rozproszyli się po okręgach wiejskich Judei i Samarii. Zauważmy, kim byli ci, którzy zostali rozproszeni i dzielili się Dobrą Nowiną? Wszyscy, z wyjątkiem apostołów! Apostołowie pozostali w Jerozolimie, a nieformalni świadkowie i ewangeliści wyszli, dzieląc się Ewangelią. Każdy z nas powinien wydawać świadectwo o Jezusie. Duch Święty będzie naszym pomocnikiem, zanim On przyjdzie i

Jezusie, ludzie zaczną z uwagą ich słuchać i zastanawiać się nad swoim życiem. Czynili tak w pierwszym wieku i czynią to teraz, gdy chrześcijanie wychodzą z budynków kościelnych i rozmawiają o Dobrej Nowinie na ulicach i w mieszkaniach, w kawiarniach i sklepach. Jednak większość chrześcijan nie wie jak to czynić, lub nie ma odwagi, tak twarz w twarz.

 


Żyjemy w niepowtarzalnych czasach. Nigdy nie było takich możliwości ewangelizacji jak obecnie. Kiedyś chrześcijanie musieli wychodzić z budynków, aby głosić Jezusa i zbawienie z łaski w Jezusie, teraz chrześcijanie mogą to robić - nie wychodząc z domów ... internet jest tym wspaniałym środkiem lokomocji. Miliony ludzi (również Polaków) wraz ze swoją religią i bez religii ginie na zawsze. Nie zaniedbajmy tej jednej życiowej szansy.


... szukając szukających ...
       Tadeusz Tomal

 

 

Kiedy przyjdą trudne czasy, czy krytyczne próby na Polskę, (bo jak jest napisane, przyjdą na cały świat) Ameryka nie uratuje Polski, ale Jezus tak, gdy już teraz - Polska dla Jezusa! Bo Jezus mówi: „Ja cię zachowam od próby, która ma nadejść na cały obszar, (ziemi)” Jezus Chrystus nie kłamie, nie zmienia przyrzeczeń jak niektórzy ludzie, nie pozostawia On bez pomocy tych którzy należą do Niego. Mamy powody aby zaufać!

głosuj za Polską dla Jezusa !!

 

 

 

 Miliony ludzi nadal szuka autentycznej, niezawodnej miłości.

Gdy chcesz powiększyć, pomniejszyć napisy, użyj (A+ lub A-) na górze, lub trzymając Ctrl, naciskaj (+ lub -) na górze swojej klawiatury

 

       Miliony ludzi nadal szuka autentycznej, niezawodnej miłości. Mijają długie lata i nie znajdują jej. Jedną z tych szukających prawdziwej miłości była znana aktorka Elizabeth Taylor. Była bardzo bogata, piękna, miała ośmiu mężów i mimo to nie doświadczyła miłości, której poszukiwała.     Czy wiesz dlaczego? 


Czytając dalej, słuchając, na pewno znajdziesz odpowiedź. A wtedy nie popełnisz bolesnych błędów, które popełnili inni w swoich poszukiwaniach. Bo czym jest miłość? Tu zobacz

A Twoje zdrowie. Codziennie ktoś, gdzieś jest uzdrowiony - jak, dlaczego? Czytaj dalej ...!