Zostań partnerem

Korzystając ze wzoru szukania, czy łowienia ludzi, jaki pozostawił nam Jezus i korzystając z możliwości docierania do ludzi, szczególnie młodych, jaki mamy obecnie przez internet, są to nieograniczone możliwości ewangelizacji polskiej młodej generacji.

 

W tej bardzo długiej, ponad tysiąc-letniej historii Polski nie było nigdy większej szansy i większych możliwości niż teraz.

 

Wizja jest wielka, plan jest wielki, potrzebna jest do tego armia ludzi, Chrześcijan Polaków mieszkających w Polsce i gdziekolwiek w świecie. Plan jest wielki, ale i nasz Pan Jezus jest Wielki i dlatego że jest Wielki ma On upodobanie w wielkich dziełach. Często w wielkich dziełach małych ludzi.

 

Szukamy małych ludzi o wielkim sercu. Szukamy ludzi, którzy wierzą/widzą że Pan jest Wielki i że ma On upodobanie w wielkich dziełach. Szukamy Chrześcijan, którzy widzą jak dużo Polaków ginie na zawsze i nie jest im to obojętne. Widzą, że Polacy giną bo nie poznali i nie przyjęli daru Bożego zbawienia z łaski w Jezusie Chrystusie.

 

Szukamy Chrześcijan, którzy głęboko w sercu noszą pragnienie, aby powiedzieć innym jak Wielki jest Pan Jezus i jak wielkie dzieła może On uczynić w ich życiu i z ich życiem. Jednocześnie szukamy braci/sióstr w Chrystusie, którzy z różnych powodów nie mogli dotąd spełnić swoich głębokich pragnień na polu ewangelizacji i teraz widzą/zobaczą że jest to dla nich niepowtarzalna możliwość spotykania setek, czy tysięcy Polaków przez internet.

 

Jeśli uznasz że jesteś odpowiednią osobą, jeżeli wyrazisz swoje -tak, odpisz. Zobacz siebie, że jesteś osobą bardzo ważną i bardzo potrzebną w tej wielkiej misji obecnego wieku. Żyjąc na świecie w jakiejkolwiek innej przestrzeni czasowej, nigdy nie mielibyśmy lepszych warunków aby spotkać tak wielu milionów Polaków jak mamy obecnie, skorzystaj i Ty z tego.

 

Coś dobrego zdarzy się w Twoim życiu, Jezus Chrystus już za to zapłacił!

Drukuj